• HOSTINEC

 • Celoročně provozujeme výletní hostinec v sídle Kolová spadající pod obec Libavské Údolí. Hostinec se nachází v přírodním prostředí na okraji malého sídla Kolová mimo silnice a frekventované komunikace proto je ideálním místem pro výlet rodin s dětmi. Okolí hostince je obklopeno přírodními loukami a lesy a naleznete zde rozlehlý venkovní prostor určený našim hostům pro posezení u dobrého jídla a pití a jejich dětem k volnému a bezpečnému pohybu.

  Provoz naší rodinné restaurace má stanovenou zimní a letní otevírací dobu, ale na objednávku vám otevřeme kdykoli. Nabízíme stálý  jídelní lístek, který je o víkendech a v sezoně obohacen o hotová jídla, domácí koláče a sezónní speciality.

 • Letní provoz

  V létě máme pro vás otevřeno od středy do neděle. Ve všední dny od 15:00 a v sobotu a v neděli od 13:00. Zavírací dobu nemáme pevně stanovenu a závisí na našich návštěvnících. Letní zázemí je rozšířeno o rozlehlý venkovní prostor s dětským hřištěm a 50 místy k sezení venku. Vnitřní prostor pak nabízí kapacitu dalších 50 míst. Obsluha je zajišťována pouze ve vnitřním prostoru hostince. Venkovní prostor je samoobslužný.  

 • Zimní provoz

  V zimě máme pro hosty otevřeno od pátku do neděle. V pátek otevíráme od 15:00, o víkendu pak od 13:00. Zimní zázemí hostince nabízí kapacitu 50 míst.

 • Venkovní provoz

  Náš hostinec disponuje rozlehlým venkovním zázemím s posezením u rybníčků a v blízkosti lesa, který nabízí ideální místo pro rodiny s dětmi. Kolem hostince nevede žádná silnice a procházející místní komunikace obsluhuje pouze níže položenou chatovou osadu a proto je velmi málo frekventovaná. Součástí je dětské hřiště s několika herními prvky. Pohyb dětí je u nás proto velmi bezpečný a nabízí rodičům i dětem příjemnou relaxaci. Na objednávku je našim hostům k dispozici grilovací koutek s posezením pod vlastním dřevěným přístřeškem.

  Na venkovní prostor určený našim návštěvníkům navazují námi obhospodařované louky na kterých paseme ovce, osla a které nabízí pestrou škálu květů pro naše včelstva.

 • Jídelní lístek

  Zajímá-li Vás, na čem si můžete v restauraci U Čertova mlýna pochutnat, tak prosím nahlédněte do našeho jídelního lístku.

  Naše nabídka