• UBYTOVÁNÍ

 • Nabízíme ubytování ve dvou dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojí s vlastním sociálním zařízením, parkovištěm u objektu a venkovním prostředím určeným pro rekreaci našich hostů.

  Náš penzion disponuje hostincem, který je hostům celoročně k dispozici. V ceně ubytování je bohatá snídaně a individuálně si s našimi hosty domlouváme otevírací dobu mimo pevně stanovenou otevírací dobu, kdy mohou u nás povečeřet a posedět u krbu nebo ve venkovním prostoru u rybníčků.

  Další vybavení

  Pokoje jsou plně bezbariérové, nekuřácké a nabízejí wifi připojení na internet. Součástí pokojů nejsou televizní přijímače. Součástí všech pokojů je možnost 2 přistýlkových postelí. Cyklisté mají možnost uschovat svá kola v garáži, která je součástí objektu. Součástí objektu je také rozlehlé parkoviště.

 • Další nabízené služby

  Naše ubytovací zařízení jsou vhodné především pro lidi, kteří chtějí trávit aktivní sportovní nebo poznávací dovolenou. V okolí našeho penzionu se nachází množství přírodních i kulturních zajímavostí. Rádi vám poradíme na základě vašich preferencí vhodné turistické cíle a doporučíme na základě našich vlastních zkušeností dobré a ověřené služby.

  Našim hostům nabízíme možnost grilování.

  Domácí mazlíčcí

  Vaší dovolenou můžete u nás strávit také s vašimi domácími mazlíčky, které je však s ohledem na námi chovaná hospodářská zvířata nutné mít pod kontrolou.


 • Dvoulůžkový pokoj

   

  1 osoba

  2 osoby

  1 den

  800,-Kč/os/den

  700,-Kč/os/den

  2 - 4 dny

  750,-Kč/os/den

  650,-Kč/os/den

  5 a více dnů

  750,-Kč/os/den

  600,-Kč/os/den

   


 • Třílůžkový pokoj

   

  1 osoba

  2 osoby

   3 osoby

  1 den

  800,-Kč/os/den

  700,-Kč/os/den

  650,-Kč/os/den

  2 - 4 dny

  750,-Kč/os/den

  650,-Kč/os/den

  600,-Kč/os/den

  5 a více dnů

  750,-Kč/os/den

  600,-Kč/os/den

  550,-Kč/os/den

   


 • Přistýlka

  1 den na přistýlce 500,- Kč
  2 - 4 dny na přistýlce 450,-
  5 a více dnů na přistýlce 400,-

  Malý domácí mazlíček 100 Kč/den


 • Snídaně

  Snídaně je v ceně ubytování :-)